نتایج جستجو برای عبارت :

از دریاچه نئور تا سوباتان

سوباتان کجاست  ؟؟
چه طوری بریم سوباتان ؟؟
چه زمانی برای رفتن به سوباتان خوبه  ؟؟

سوباتان کجاست  :
سوباتان یه ییلاق بسیار با صفا در 22 کیلومتری شهر لیسار و 36 کیلومتری شهر تالش استان گیلان هستش و 21 کیلومتر تا دریاچه نئور فاصله داره   در زیر مشخص  کردم کجای نقشه است از لیسار جاده ماشین رو به سوباتان نداره و باید برید تالش و از انجا به سوباتان برید
دوستان عزیز که قصد سفر به سوباتان را دارید ما در بالای صفحه گروه هایی که تور سوباتان را برگزار م
به مشغله هایم که نگاه می‌کنم، آنقدر ها هم الکی نیستند که بگویم هزار تا کار بیخودی دارم، که وقت نمی‌کنم دستی به سر و گوش اینجا بکشم. گرفتاریم، و امیدوارم این دوندگی ها روزی به نتیجه برسد و دیگر آنکه از پیش به آن اشاره شده بود، سفر، خوب است! در رابطه با افسردگی مطالعه کردم و دیدم پوووف پسر، من آدم افسرده‌ای هستم! آن هم به شدت... خوشبختانه چندی‌ست با اکیپی آشنا شده ام که حس بدی نسبت به‌شان ندارم و خوشبختانه تر آنها هم همینطور، و همدیگر را پذیرفت
تور سوباتان | تور تعطیلات مرداد 98 | ماهبان تور

نام تور: تور 3.5 روزه VIP دریاچه نئور تا ییلاق سوباتانوسیله نقلیه: اتوبوس VIPاقامت در بهترین ویلای سوباتان با چشم انداز بی نظیر و مشرف به کل ییلاقتاریخ اجرا:28 مرداد 98ساعت حرکت: 23:00ساعت بازگشت در تهران: 24:00محل حرکت رفت و بازگشت:میدان آرژانتین - خ احمد قصیر - نرسیده به خ 16 - رو به روی بانک توسعه صادراتسهم ماهبان تور کلا 7 وعده غذایی : 3 صبحانه ، 2 نهار ، 2 شامبیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تور
سفر را از دریاچه نئور آغاز کردیم. دریاچه نئور، دریاچه‌ای مابین شهرستان تالش و شهر اردبیل و خلخال می‌باشد دریاچه نئور، دریاچه طبیعی و آب شیرین می‌باشد، بارندگی‌های مناسب و وجود چشمه‌های فراوان سبب پایداری وضعیت دریاچه شده است و بعد از دریاچه نئور، منطقه سوباتان را انتخاب کردیم.
برای رفتن به این منطقه، اگر بخواهیم از راه آسفالت برویم، مسیر آستارا یا خلخال را انتخاب می‌کنیم اما فاصله این دو منطقه بسیار کم است و می‌توان از مسیرهای فرعی ب
دریاچه نئور زیبای شگفت‌انگیز
این دریاچه بین شهر اردبیل و شهر خلخال در مرز بین استان‌های گیلان و اردبیل قرار گرفته است. نئور در ۴۸ کیلومتری جنوب‌شرقی اردبیل به‌ طرف خلخال در یکی از دره‌های کوهستان باغرو و در ارتفاع ۲۵۰۰ متری از سطح دریا با مساحتی بالغ بر ۲۱۰ هکتار و عمق متوسط ۵ متر است.
نئور دارای نوعی ماهی به نام قزل‌آلای رنگین‌کمان است. جاده کوهستانی برای رسیدن به این دریاچه آسفالت بوده ولی جاده دور دریاچه خاکی است. ماهی‌های دریاچه ن
دریاچه آب شیرین نئوردریاچه نِئور دریاچه‌ای ما در میان شهر اردبیل و شهر خلخال در استان اردبیل واقع است .این دریاچه در حداکثر عمق درتوان کمینه ۵/۵ متر ودر حد بیشینه ۱۳ متر است . آب این دریاچه برای استعمال آب پاشی زمینهای کشاورزی مورد بهره‌برداری قرار میگیرد و سالانه به میزان قلیل طفل ماهی قزل آلای رنگین کمان جهت در دست گرفتن جمعیت گامارس های مو جود در دریاچه های آزاد سازی میگردد . این دریاچه در شب های تابستانی ومهتابی همچون آ
مقصد بعدی خلخال بود.ولی قبل از آن مسیر کوهستانی زنجان به خلخال با پوشش های گیاهی متفاوت جاذبه ای است که نمی توان از آن به سادگی عبور کرد. زمان عبور ما از این جاده پر پیچ و خم و زیبا ساعات پایانی روز بود. که مجبور شدیم نیمه پایانی راه در در تاریکی شب طی کنیم.سختی رانندگی در چنین جاده ای با نسیم خنک و هوای عالی جاده بر تن آدم نمی ماند. پس از رسیدن به  خلخال خبری از کوفتگی و خستگی رانندگی نبود. شب را مهمان یکی از اهالی خلخال شدیم و تصمیم گیری برای فر
اگر قرار باشد دیدن بخشی از سرزمین‎های شمالی اجباری شود، کاش آن بخش سوباتان باشد.

از بهشت خداوند چه تصوری دارید؟ جنگل‎ها و تپه‎های سبز با لباسی پوشیده از گل، آب‎وهوای دل‎انگیز با نوای پرندگان دیده نشده، چشمه‎های روان بر دشت و صدای پای آب؟ سبزه‎زارها و چمنز‎ار‎های ‎رها شده در دست باد؟ همه این‎ها روی زمین خودمان و در آغوشِ رام نشده‎ی گیلان این سرزمین سرکش از زیبایی‎است. جای‎جای این استان پر است از مناطق ییلاقی که نگارنده همیشه معتق
آیا قصد  سفر به شهر زیبای ماسوله را دارید ؟ پس تا آخر این مقاله با تاپ تراول همراه باشید تا با جاهای دیدنی ماسوله و بهترین مکان های دیدنی ماسوله آشنا شوید.این اقامتگاه سنتی برای هر فصلی شرایطی مناسب دارد. قبل از اسکان توجه داشته باشید که اقامتگاه بوم گردی تلار خانه تخت ندارد. این اقامتگاه در منطقه خمام فعال است.برای لذت بردن از تمام منظره‌های این تالاب می‌توانید با قایق در مسیرهای آبی حرکت کنید.شمال ایران، مملو از روستاها و شهرهای زیبا و خو
تالش بنا به موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی که دارد از یک طرف چشم اندازی رو به جلگه،شهر و دریا و از طرف دیگری به کوه های پوشیده از جنگل منتهی میشود و با جاذبه هایی مانند آبشار ورزان، دریاچه سراگاه، سوباتان، پارک جنگلی گیسوم و… از مهمترین مقاصد گردشگری گیلان محسوب میشود.آدرس : ۱۱۵ کیلومتری رشت 

"مریان" یکی از روستاهای مرتفع، تاریخی و زیبای تالش است که با آب و هوای خنک و پوشش نیمه مرتعی خود، یکی از جاذبه‌های توریستی "تالش" و گیلان به شمار می‌
اکبر اکسیر
علی عبدلی از شاعران دهه پنجاه با مجموعه شعر جنگل و جنازه به عنوان یک شاعر اجتماعی معرفی شد با شعرهایی اجتماعی و حماسی. بعد عشق به سرزمین مادری او را به پژوهش های تالش شناسی کشاند در نشریات محلی و استانی و کشوری از تالش و تالشان نوشت از غذاهای محلی و فرهنگ و رسوم گرفته تا معرفی بزرگان تالش. برای پژوهشهای مردم شناسانه خود خون دلها خورد و سفرها کرد و کتابها نوشت. علی عبدلی از کتابفروشی و شعر و شاعری در کسوت یک محقق نستوه برای شناساندن
خیلی وقته که چیزی ننوشتمحقیقتا اخرین باری ک نوشتم و پاک کردم رو یادمهیه مسافرت دل انگیز قرار بود شروع بشه که از قبلش حال خوبی نداشتم و ...بعد کلی تلاش رفتیم متل قو۳ شب اونجا بودیم و یه تولد کوجیک گرفتیم و خوش گذشتبرگشتم زنجان و با قطار اومدم سمت تهران و گریه های بعد خدافظی تو قطار...چند روز بعدش پیشنهاد یه سفر عجیب بهم شد!با کلی تلاش اون رو هم قبول کردم و اینجا انگار شروع یه ماجرای عجیب بوددیدن و بودن کنار آدم هایی که تا به حال ندیدمشون و قرار گر
اقامتگاه بوم گردی گیلان : پیله بابا

ذاتا همه انسانها زیبا پسند و دوستدار طبیعت هستند . عده ای عاشق دریا ، عده ای عاشق جنگل و کوه و عده ای عاشق کویر . درست است طبیعت بکر خود به تنهایی برای جذب گردشگران کافی است ولی عوامل دیگری وجود دارد که مناظر این طبیعت را جذابتر میکند . از نمونه های جذاب این مناظر می توان به خانه های سنتی شمال کشورمان اشاره کرد . خانه های گلی و زگالی که تقریبا تا اواخر قرن بیستم ساختار همه خانه ها اینچنین بود ساخت این خانه ها ا
هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کیف لپ تاپ ارزان (http://www.123kif.shop/product-category/bag/) وب سایت خود باشید.
مشاهده دسته چوبهای روی دلمشغولی انباشتهشده برای فروش، نوید رسیدن با مانیکارنیکا گات Manikarnika Ghat کوله پشتی 123 کیف (بازدید از این صفحه www.123kif.shop/product-category/backpack/) رخ میداد. قبلی از رسیدن به مقصد ایستگاه با یک ریکشا به سمت مهمانپذیر رفتم و آتی از کمی شدن پیداش کردم. با کمی پرسوجو جا اقامت کردن مینیبوسهایی که به سوی م
الان از خواب بیدار شدم، یعنی فکر میکنم. خواب به قدری پیچیده بود که باید حتما بنویسم.

عمیق ترین لایه خوابم خیلی تاره، یه چیزی بود درباره اینکه با دوستم بلیط قطار داشتیم و میخواستیم بریم سفر، ولی انگار لوازم کمپ مون اونقدری تکمیل نبود که من دلم بخواد. از رفتن و برگشتن چیز زیادی یادم نمیاد به جز کلی گل و مه و پانچو، ولی در قسمت بعدی از خواب، مردیت گری(از سریال آناتومی گری) رو خواب میدیدم که با خواهرش که دبیرستانی بود رفته بودن شهر دیگه ای و به جا
- پنج شنبه/ 20 / تیر / 1398
  تقریبا یک ماه قبل از اینکه امتحانات پایان ترم چهارم دانشکده شروع بشه، تلفنم زنگ خورد، پدرم با من تماس گرفت تا از من درمورد اینکه ماشین رو بفروشه یا نه مشورت بگیره، خب منم بهش گفتم که دست نگهداره چون اون زمان نمیشد بازار خودرو رو پیش بینی کرد و اونم به حرفم گوش کرد و ماشین رو نگهداشت. چند دقیقه بعد، بعد از یک خوش و بش تقریبا کوتاه، بهم گفت که قراره تابستان رو بریم ییلاق و حداقل یک ماهی را در آنجا سپری کنیم. (ییلاق ما در است
روستایی کمتر شناخته شده در خراسان جنوبی وجود دارد به نام ماخونیک که به لی لی پوت ایران معروف شده است. یکی از شگفت انگیز ترین روستاهای کشور که به واسطه معماری، این لقب را به آن نسبت داده‌اند.
در میان صدها مقصد گردشگری جذاب که به شما معرفی کرده ایم. روستاهای دیدنی بودند که فرصت یک سفر ناب و بی نظیر  را برایمان فراهم کرده‌اند. مناطقی که نه فقط در فهرست شگفت انگیز ترین مقاصد گردشگری شما می‌گنجند بلکه خاطراتی عالی را برای تان به جا خواهند گذاشت.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها